На прикраси зі срібла діє знижка 25%, до 27.09.2021 включно!

НОВА КОЛЕКЦІЯ «НЕОЛІТІК. МУЗИКА місячних ритмів» ВЖЕ В ПРОДАЖУ.

19.11.2019

Компанія «Скіфська Етніка» рада повідомити про вихід нової колекції «Неолітік. Музика місячних ритмів », офіційний старт якої відбудеться 16.08.2019 року.

Неолітік. Музика місячних ритмів - лімітована капсульна колекція прикрас, в основу яких були покладені сюжети орнаментів браслетів з Мезинської стоянки (під Черніговом), вони вражають нас до сих пір своєю красою, досконалістю і свідомістю. Орнаменти культових браслетів є календарну піктограму: на них зображені фази наростання диска Місяця до повного місяця і подальшим його спадання до молодика (28-29 днів).

Людина, яка створила ці браслети володіла неймовірним талантом, душею і спостережливістю - деміург, художник, і мислитель. До того ж ще у нього був тонкий смак і почуття ритму - справжній дизайнер і музикант 20000 тис. років тому! Звідки, з якого середовища могла з'явитися така особистість в настільки немислимо-далекому минулому - таємниця? Хочеться присвятити нашу колекцію тому невідомому майстру, наповнює змістом і красою свій незатишний і жорстокий світ; продовжити життя творчості, передавши його лагідний привіт всьому людству.

Капсульна колекція має на увазі під собою можливість комбінування всіх прикрас між собою. У колекції представлені такі прикраси: Місячна дорога, Місячний календар, Місячний ритм, Музика місячних ритмів, Місячне сяйво.

Місячна дорога.

Місячна дорога - це шлях Місяця за відповідними фазами. Ще древні люди побачили не тільки закономірність зміни форми, а й помітили взаємозв'язок між біологічними ритмами людини і фазами Місяця.

Місячний ритм.

Місячний ритм - біологічний ритм, відповідний фазами Місяця. Місячні ритми природні, як дихання. Коли людина живе в ритмах місячного календаря, все в його житті вирішується як би саме собою, немов добра фея весь час допомагає збуватися мріям, і не потрібно зайвої напруги сил для боротьби з життєвими труднощами.

Місячне сяйво.

У стародавні часи місячне світло, в першу чергу, було важливим для нічного полювання, а також Місяць був першою мірою часу - на основі місячних фаз були створені перші календарі.

Музика місячних ритмів.

Одними з найдавніших музичних інструментів можна вважати вироби з кісток, які були знайдені в Мезинській стоянці. Музичні інструменти були покриті календарної піктограмою, розшифровка якої дає розуміння про схему руху Місяця навколо Землі.

Місячний календар.

Ще древні люди помітили, що Місяць може змінювати свою форму. Спочатку місяць на небі перетворювався в повну, круглогокрасеня - а потім знову убував і сходив нанівець. Це і послужило поштовхом до створення Місячного календаря. Таємничості додавало й те, що цей процес, керований Місяцем, повторювався із завидною періодичністю. Це дозволило людям древніх цивілізацій досить точно визначати час, і, відповідно, найперші календарі були засновані на зміні місячних циклів.