На прикраси зі срібла діє знижка 25%, до 27.09.2021 включно!

НОВА КОЛЕКЦІЯ «U.BARO. PASTORALE »ВЖЕ В ПРОДАЖУ.

19.11.2019

Компанія «Скіфська Етніка» рада повідомити про вихід нової колекції «U.Baro. Pastorale », офіційний старт якої відбудеться 19.04.2019 року. U. Baro. Pastorale - весняна колекція прикрас по мотивам орнаментів святкових глиняних тарілок з сімейної колекції Корчинський. Колекція відображає яскраве і багате надбання культурних цінностей українського сільського побуту. Новинки багаті яскравих акцентів, а також вперше були використані керамічні кабошони ручної роботи.

Комплект Пастораль


Пастораль (фр. Pastorale від лат. Pastoralis - «пастуший») - твір, який відображає мирну і просту сільську життя.

Комплект складається з кулона, браслета, кільця і сережок. У виробництві були використані Шовковий шнур «Мілан» бордового кольору і акриловий кабошон кольору рубін.

Комплект Газдиня


Газда - той, хто займається господарством. Газдиня - справжня господиня.

У комплект входять кулон, браслет, кільце і сережки. У виробництві були використані Шовковий шнур «Мілан» бордового кольору і акриловий кабошон кольору рубін.

Комплект Добробут

Посуд українцями використовувалася як для щоденного користування, так і для прикраси святкового столу. А також була показником добробуту сім'ї - чим яскравіше і красивіше була прикрашена посуд, тим багатше була сім'я.

Комплект складається з кулона, двох браслетів, сережок і кільця. У виробництві був використаний шовковий шнур «Мілан» темно-коричневого кольору.

Комплект Жайворонок

Жайворонок - віщий птах, символ людської долі.

Жайворонок - символ Землі і Неба - через дуже високого злету і стрімкого приземлення.

У комплект входять кулон, браслет, сережки і кільце. У виробництві були використані бавовняні вощені меланжеві шнури пастельно-блакитного і коричневого кольорів.

Комплект Кераміка

Українська кераміка має багатотисячну історію - її коріння сягає в глибини епохи неоліту і Трипільської культури. Це один з найдавніших видів народного мистецтва, який несе в собі безцінну інформацію про давній побут українського села.

Комплект складається з кольє, кулона, двох видів браслетів і сережок, і кільця. У виробництві були використані бавовняні вощені меланжеві шнури пастельно-блакитного і коричневого кольорів.

Комплект Праздниця

Праздниця - сільське свято, день села.

Глиняний посуд з кінця 19 до першої половини 20 століття використовувалася українцями як для щоденного користування, так і для приготування святкових страв і здійснення обрядів під час свят. Взявши за основу останнє призначення він отримав назву «святковий» глиняний посуд.

У комплект входять кулон, браслет, сережки, кільце і шпилька. У виробництві були використані бавовняні вощені меланжеві шнури червоно-рожево-червоних відтінків.

Комплект Традиція і Оберіг

Також в колекції представлений комплект в бронзовому покритті.

Кожен народ світу багатий традиціями і звичаями. Святковий стіл завжди об'єднував рідних і близьких за одним столом, ставши сімейною традицією багатьох народів. Крім обрядів, українці широко використовували різного роду обереги. Квітка соняшника стала і зображення сонця у вигляді малюнка на печі або стінах в будинку були головним слов'янським оберегом. Квітка соняшника стала означав енергію Сонця.

Комплект Традиція включає два види кулонів і сережки. А комплект оберіг складається з браслета, сережок і двох видів кілець. І ці комплекти можуть бути доповненням один одного. У виробництві були використані шовковий шнур «Мілан» темно-зеленого кольору і керамічний кабошон ручної роботи.